در عصر حاضر با توجه به حجم بالای ظرفیتهای موجود تولیدکنندگان توانمند داخلی و کارخانجات بزرگ تولیدی کشور، و با عنایت به کمبودهای موجود در زمینه تامین قطعات و تولید تجهیزات مورد نیاز در حوزه های گوناگون صنعتی، تا رسیدن به نقطه مطلوب خود کفایی کشور، ضرورت شکل گیری شرکتهای چند منظوره مجرب و متخصص در عرصه صنعت کشور بمنظور رفع معضلات مدیریتی، مالی، سیاستگذاری و عدم هماهنگی بازارهای تولید و مصرف بیش از پیش احساس میگردد. 
در این راستا شرکت شمس صنعت کارون متشکل از نیروهای مجرب، متخصص و متعهد ایرانی با هدف کمک به حل این معضلات تاسیس گردیده است. ما اراده کرده ایم تمام توان، تجربه و شناخت خود از پتانسیل های موجود کشور را در جهت تامین نیازمندی های مختلف صنایع و تولید محصولات با کیفیت تر، کم هزینه تر و همچنین ارائه راهکارها در جهت شیوه ها و سیستمهای نوین مدیریتی بکار گیریم. 
دیدگاه و هدف ما استفاده از توانمندی مهندسین در راستای هماهنگی کاراتر تولید کنندگان و نخبگان صنعتی و علمی کشور میباشد. پیشینه کاری ما گواهی بر توان ماست. ما توانسته ایم این مهم را با اتکا به خداوند منان، دانش و تجربیات چند ده ساله نیروهای مهندس و متخصص شرکت و سوابق درخشان ایشان محقق سازیم. در این سو توانمندیهای روز افزون ما بواسطه جذب و ترغیب واحدها و افراد مجرب و صاحب نام تضمین گردیده است.

ما میتوانیم برترینها را از بهترینها حاصل نماییم